Nasi wykładowcy

Nasza kadra

Nasza Kadra to profesjonaliści i pasjonaci, którzy cały czas poszerzają swoją wiedzę i kompetencje. To praktycy mający ogromne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów zarówno dla młodych jak i dorosłych odbiorców

Patrycja Kacprzyk

Od prawie 20 lat związana z biznesem, zarządzaniem projektami oraz rozwojem przedsiębiorstw. Pracowała w różnych branżach z obszaru edukacji i biznesu, co pomogło jej rozwijać kompetencje związane z rozwojem brandów oraz ludzi w organizacjach. W świat druku 3D i nowych technologii trafiła kilka lat temu i dalej go odkrywa. Pasjonuje ją ciągły rozwój i tworzenie od podstaw nowych koncepcji. Skupia się na organicznym rozwoju 3Dwith me oraz na docieraniu do coraz to nowych odbiorców indywidualnych oraz B2B.

Sebastian Mazurek

Sebastian od ponad 9 lat rozwija z sukcesem Firmę Seb-Comp poszerzając nie tylko ilość Oddziałów w Polsce, ale również usługi dla branży druku 3D. 3D with me to aktualnie jego priorytet wśród zawodowych wyzwań.

Robert Nowakowski

Od 1992 r. zawodowo związany z tworzeniem dokumentacji technicznej w wielu polskich firmach oraz korporacjach zagranicznych. Przez szereg lat ręcznej pracy przy desce kreślarskiej w roku 1996 poznał i zakochał się w programie AutoCAD. Od tej pory ciągle doskonali swój warsztat pracy potwierdzając zdobyte umiejętności corocznym dyplomem AutoCAD Certified Professional. Jako Autodesk Authorized Training Center Instructor przeprowadził ponad 6 tysięcy godzin zegarowych szkoleń dla osób prywatnych, uczelni i firm. Robert jest czynnym wykładowcą programu AutoCAD w Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Autodesku - firmie ABCAD, PROCAD, CADSoft, Altkom. Nie ma lepszego specjalisty w dziedzinie Auto-Cad.

Janusz Janowski

od 1995 pracownik Instytutu Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego Z wykształcenia archeolog, z zamiłowania fascynat nowych technologii. Zainteresowania nowoczesne technologie, kierownik Pracowni Komputerowej, prekursor Internetu w Archeologii czy nowoczesne technologie w humanistyce. Między innymi skanowanie laserowe oraz światłem strukturalnym Popularyzator Nauki wszelkimi możliwymi sposobami stara się dotrzeć do odbiorców, którymi są dzieci od przedszkola poprzez studentów aż po osoby z Uniwersytetu III wieku. Od 2009 zajmuję się zastosowaniem 3d w Humanistyce i zdecydowanie nie tylko. Absolwent studiów Skanowania Lotniczego i Naziemnego na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Kierownik/uczestnik kilkunastu projektów dokumentacji 3d na całym świecie. Uczestnik konferencji międzynarodowych dotyczących 3d i digital heritage. Specjalizacja: druk 3d, dokumentacja 3d, skanowanie 3d, integracji danych trójwymiarowych, VR, fotografia 360.

Marta Bura

archeolog z wykształcenia, zajmuje się zachowaniem dziedzictwa kulturowego (Digital Heritage) Specjalistka z skanowania laserowego oraz światła strukturalnego. Projekty dokumentacji trójwymiarowej (skanowanie 3d) w kilkunastu krajach świata. Współpraca z ponad 30 Instytucjach w ramach Digital Heritage. Wygłoszenie około 30 referatów na kongresach międzynarodowych dotyczących ochrony dziedzictwa kultury (Peru, Kanada, Wyspa Wielkanocna, Islandia, Niemcy, Szwecja i inne) Współautorstwo w przygotowaniu wystawy w Muzeum Etnograficznym w Warszawie „Skarby Peru” (cyfrowe przedstawienie zabytków, skanowanie/modelowanie/wydruki 3d oraz techniki prezentacyjne takie jak kiosk multimedialny-holograficzny oraz VR). Pomysłodawca i współzałożyciel Pracowni Skanerów 3D Uniwersytetu Warszawskiego, ukończenie szkolenia w zakresie skanowania 3D (Leica Cyclone, Smarttech Measure3d, Geomagic), Specjalizacja druk 3d, dokumentacja 3d, skanowanie 3d, integracji danych trójwymiarowych, VR, fotografia 360.